EBullitt

Elektrický Bullitt s nákladním prostorem vpředu uveze dohromady i jezdcem až 180 kg. Je možno zvolit manuální řazení nebo automatickou převodovku. Možné konfigurace jsou:

  • volná ložná plocha
  • volná ložná plocha 71 x 46 cm
  • dětská sedačka
  • uzamykatelný box
  • spojení s nákladním vozíkem eCarla
  • dojezd 20 až 80 kilometrů na plnou baterii podle zatížení a zvolené intenzity asistence

EBullitt se hodí na převoz jednoho dítěte nebo všemožného nákladu. Vyniká svou rychlostí a manévrovatelností.

Pokud můžete, před výpůjčkou si stáhněte, vytiskněte a předvyplňte formulář zápujčky, který přineste s sebou. Pokud tuto možnost nemáte, formulář vyplníme v půjčovně.

Zápůjčky přes noc nebo víkend jsou možné pouze pokud máte možnost uložení kola na veřejně nepřístupné místo za uzamčenými dveřmi (garáž, vchod, chodba, veřejně nepřístupná část vnitrobloku apod.). Ponechání kola přes noc na ulici není možné, děkujeme za pochopení.

  • rozměry kola 250 cm délka x 50 cm šířka x cca 110 cm výška

Book item at this location

Komárov

Komárovská 666/3, 61700 Brno


OTEVÍRACÍ DOBA A VRACENÍ VEČER Pondělí, úterý, čtvrtek, pátek 10.00 – 16.00. Středa 10.00 -19.00. Kola půjčujeme a přebíráme během otevírací doby, ve středu je možné kolo vracet/půjčovat až do 19.00. Pozor, půjčovna se přestěhovala ze Špitálky do Komárova, přístup přes tuto bránu https://mapy.cz/s/fahezakonu . Zápůjčky přes noc nebo víkend jsou možné pouze pokud máte možnost uložení kola na veřejně nepřístupné místo za uzamčenými dveřmi (garáž, vchod, chodba, veřejně nepřístupná část vnitrobloku apod.). Ponechání kola přes noc na ulici není možné, děkujeme za pochopení.
Please select the pickup date in the calendar
Please select the return date in the calendar

To be able to book, you must first login or register.